co na bardzo suchą skórę - krem propolisowy

Co na bardzo suchą skórę? Polecam dobry krem z propolisem

Dzisiaj będzie moja historia i trochę wiedzy o pielęgnacji skóry. Problem co na bardzo suchą skórę i skuteczne rozwiązanie.

Zastanów się, jak mogą wyglądać dłonie pani domu i mamy w edukacji domowej? Niemal całe dnie jestem w domu i go oglądam – zawsze znajdzie się coś, co by domyć, odkurzyć, zmyć. Woda, czasem środek czyszczący, płukanie szmatek z kurzu i środków, znowu woda. W takim trybie życia rodziny dodatkowo i ja, i dzieci używamy domu, czyli brudzimy go nie 16, a pełne 24 h na dobę. Na co dzień wszystkie posiłki jemy w domu. Każde siku siusiamy do swojej toalety 😉 To ile jest tego sprzątania, zmywania i mycia warzyw? Sporo.

A jeśli do tego posiadaczka tych spracowanych dłoni ma więcej niż 25 lat (kiedy to zaczyna spadać produkcja kolagenu) i nie dbała do tej pory o nawodnienie

Miałam suche dłonie, zawsze było widać i czuć tę ścierającą się, odpadającą, białą skórę w strzępkach. Skóra dłoni była o delikatnej gramaturze, ale jednak bardziej papierem ściernym niż gładką, spójną powierzchnią.

Nie bawiłam się w zwykłe kremy, bo pojedyncze próby pokazały mi, że to guzik działa. Nawet jeśli zadziała, to po dwóch-trzech dniach mam, jak miałam przed.

reklama – stała współpraca ambasadorska

Co na bardzo suchą skórę? – Krem propolisowy

I tu świetnie sprawdził mi się krem na bazie aloesu (wspomaga wnikanie wartościowych substancji wgłąb skóry) z wyciągiem z propolisu i witaminami A + E.

Już Wam pisałam (tutaj), że po kilku dniach używania skóra była dosłownie na-pra-wio-na, zyskała tę gładkość, spójność. I efekt utrzymywał się przez kilka kolejnych tygodni nie smarowania się żadnym kremem.

Widząc ten efekt, zaczęłam używać tego kremu też na zmarszczki przy zewnętrznych kącikach oczu i na skórę pod okiem.

To jest kosmetyk, który daje zauważalny efekt, a do tego ten efekt jest wow, u mnie zrobił różnicę. A domyślacie się, że byle czym się nie zachwycam, byle czego nie polecam i na pewno nie polecam niczego po krótkim czasie używania. Polecam produkty, które ze mną zostaną.

Tego akurat kremu puściłam już trzy sztuki do moich najbliższych.

Sprzedaje się od razu, gdy dam pomiziać swoją dłoń. Szkoda, że przez Internet nie możecie.

Efekt jest wow, mogę znów nie smarować, a wciąż prać i zmywać, i miziać się z przyjemnością po tej dłoni.

co na bardzo suchą skórę - krem z propolisem i aloesem

To były moje doświadczenia, a teraz wypowiem się

bardziej profesjonalnie:

Propolis, inaczej kit pszczeli (producent prowadzi własne pasieki), od wieków znany jest z prozdrowotnych właściwości i wykorzystywany m.in. w zabiegach pielęgnacyjnych.

Wraz z aloesem dezynfekuje, odżywia i przywraca skórze bardziej jednolity koloryt.

Przy regularnym stosowaniu pobudzana jest regenarcja i wzrost komórek skóry.

Aloes pomaga też oczyścić i zamknąć pory.

Krem stosowany na twarz łagodzi trądzik, koi, wspiera suchą skórę, nadaje cerze blasku. Dzięki matowemu efektowi sprawdza się jako baza pod makijaż.

W sumie skóra jest zregenerowana i delikatnie natłuszczona. Ale nie świeci się i nie lepi 😉

Ja wspominałam o dłoniach. Ale krem propolisowy może bardzo wesprzeć także suche stopy, pięty.

Nawilża skórę i tworzy warstwę ochronną, dzięki której nawilżenie pozostaje na długo. Do tego możesz zadbać o nawodnienie od środka ze wsparciem soku z aloesu i stopniowo wyglądowo stajesz się boginią 🙂 Na luzie cofasz pesel.

Krem też uroczo pachnie, choć jakoś głupio spędzać czas z dłonią przy własnym nosie. Nosem wąchać, a wargami odczuwać te gładkość dłoni. No możnaby, można. Przyjemnie jest.

Krem równie dobrze sprawdza się też u mężczyzn i u dzieci. Nie myślmy wyłącznie o sobie 😉

Ponieważ ten kosmetyk dał mi taki efekt, że z pewnością siebie o nim mówię i daję dłonie do miziania, to w naszym zespole nazywam się Królową Kremu Propolisowego. Niech będzie. Na razie.

Pozostańmy w kontakcie! Raz w miesiącu wyślę Ci maila z listą nowych tekstów -> zapisuję się .
Dostaniesz tajne hasło do ebooka o minimalizmie 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top