O mnie

Cześć. Tu Ula.

Zodiakalny Strzelec, czyli typ kochający wolność, niezależność, swobodę, brak granic i sufitów.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch Chłopców, miłośniczką czasu spędzanego wśród przyrody. W samochodzie śpiewam Britney.

Interesuję się zdrowym stylem życia, bo planuję żyć długo i w zdrowiu. Wyobrażam sobie, że gdy Młodszy skończy osiągnie pełnoletniość, a ja będę miała 43 lata, to pójdę korzystać z życia. Najlepiej w góry.

4 lata własnej firmy stacjonarnej, samodzielna działalność w Internecie i praca dla Klientów pokazały mi, czego chcę, a czego nie w działalności zarobkowej.

Gdy trafiłam na network marketing i przyjrzałam się temu modelowi, zrozumiałam, że to może być rozwiązanie skrojone dla mnie biznesowo, a co więcej, polega ono na współpracy z producentem z branży zdrowia i naturalnej pielęgnacji skóry, który to obszar był dla mnie ważny od lat. Dlatego w ubiegłym roku rozpoczęłam współpracę z firmą Forever w społeczności Aloesowych Petard.

Zapraszam Cię do obserwowania mojej drogi, mojego rozwoju i transformacji, bo jak każdy, mam swoje blokady, ograniczenia i obawy, które krok po kroku pokonuję.

Celuję daleko, ale ponoć każda, nawet najdłuższa droga zaczyna się od jednego, zwykłego kroku. A później następny, i następny…

I inspiruj się. Strzelce ponoć są inspiracją 🙂

Aby podziękować mi za moją pracę, możesz

Kontakt

instagram: @ula.panistrzelec

ula.anna@proton.me

Zapisując się na Newsletter masz pewność, że nie zgubimy się w chmurach algorytmów, a ja raz w miesiącu przypomnę Ci o nowo opublikowanych tekstach.

Ebook i karty pracy

Gdy blogowo skupiałam się przede wszystkim na minimalizmie, powstały dwie fajne rzeczy:

Scroll to Top