O blogu

Pani Strzelec z ascendentem w Pannie
czyli filozofia i sprzątannie.

Mam na imię Ula i miło mi gościć Cię na moim blogu!

Piszę na nim o tym, co dla mnie ważne i co mnie porusza. Tak jak to się kiedyś blogowało 🙂

A co jest dla mnie ważne?

Czas wolny, robienie tego, co chcę, miejsce na zastanawianie się na sprawami wyższymi, przyjemności, pasje, spacery, góry, czytanie, zgłębianie ludzkiej natury, dowiadywanie się, kim jest człowiek, do tego wolność i bliscy ludzie.

A żeby mieć przestrzeń na te sprawy wyższe, wolę wiedzieć, że wszystko na poziomie zobowiązań jest załatwione, a na poziomie materii - nie rozprasza mnie i nie woła. Żeby dojść do tego stanu, kiedy swobodnie mogę robić to, co lubię, upraszczam wiele rzeczy w życiu. Jestem minimalistką jeśli chodzi o przedmioty, ale także zadania, które sobie narzucam, a i te zadania próbuję maksymalnie upraszczać, automatyzować.

A co mnie porusza?

Gdy dostrzegam, jak wspaniali lub jak bardzo ślepi są ludzie. Emocjonuje mnie odkrywanie kolejnych zależności między elementami świata, kultury, człowieka. Emocjonuje mnie, kiedy zauważę, jakimi głupimi schematami i nielogicznymi torami myślenia żyją niektórzy. I pokazuję to, jak krowie na rowie.

...

Ponieważ jestem dobra i w dostrzeganiu, i w pisaniu, odzywacie się do mnie nieraz z podziękowaniami, dzieląc się swoimi olśnieniami.

Znając rzemiosło blogera mogłam pójść w to, co wszyscy - reklamowanie Wam produktów i usług lub tworzenie własnych kursów i książek, podczas gdy ja jestem dobra w pisaniu tekstów, a nie robieniu kursów czy tworzeniu książek.

Pozostaję przy tym, w czym jestem dobra. Piszę fajne teksty na blogu.

Jeśli i Tobie się spodobają, zapraszam do zapisania się na newsletter. Raz w miesiącu wysyłam maila, którego główną częścią jest lista tekstów opublikowanych w ostatnim czasie. I żadnych reklam.

Zapraszam też do płatnej strefy, w której jest drugie tyle tekstów, co tych dostępnych za darmo.

...

Zdjęcia na blogu są mojego autorstwa i bez filtrów, chyba że zaznzczyłam inaczej.

...

Aby podziękować mi za moją pracę, możesz

...

Kontakt

blog( )panistrzelec.pl

Ebook i karty pracy

Gdy blogowo skupiałam się przede wszystkim na minimalizmie, powstały dwie fajne rzeczy: