Już wkrótce: o idealnej ścieżce edukacji, o trudnych aspektach edukacji domowej, kolejne teksty z cyklu Ułatw Sobie Dom
Zapisz się do Newslettera, a raz w miesiącu wyślę listę nowych tekstów :)

O Pani Strzelec

Jestem kobietą, mamą dwóch Chłopców, żoną jednego Męża. I zodiakalnym Strzelcem - stąd poszukiwanie Prawdy i strzelanie nią w ludzi. Z dużą dawką Koziorożca, czyli tendencji do wyznawania sztywnych zasad - staram się to zauważać i ze skrajności zjeżdżać do złotego środka. Dla innych ludzi wyglądam na Lwa - tego, który się wywyższa.

Tak jak wielu ludzi, po prostu szukam sposobu na dobre życie, radość i szczęście. Ciszę i spokój. Często poza utartymi schematami, włączając w to chociażby poród domowy i edukację domową dzieci.

Więcej o sobie nie będę pisać. Więcej o mnie dowiesz się, czytając moje teksty.

Kontakt

blog( )panistrzelec.pl

O blogu

Bloguję tak, jak kiedyś. To znaczy, że liczą się ciekawe obserwacje, spostrzeżenia, myśli, porady.

Zdjęcia na blogu są mojego autorstwa i bez filtrów.

Widzę, jak działa rynek tworzenia w sieci. Staram się go rozumieć, ale jednak nie chcę zagubić sedna i sensu mojego gadania do Was i skończyć jako "twarz" jogurtu lub udawać rozkosz z powodu użytkowania nowej pralki, która pierze, a stara też przecież prała.

Chcecie bloga bez reklam, bez komercji, bez nachalnej sprzedaży własnych produktów? Spróbujmy!

Ale żebym nie rozdawała się za darmo, odwdzięcz się miesięcznie kwotą nawet niższą niż jedna kawa na mieście. Za te teksty, myśli, dzielenie się doświadczeniem, inspiracje, motywacje, strzały prawdy. Za piękne fotografie i rozrywkę.

Jednorazowe wsparcie: buycoffee.to (blik lub przelew) lub paypal.me .

Jeszcze jedno

Ty masz więcej wartości z tego, że piszę teksty niż z tego, że reklamuję swojego bloga, szukając nowych Czytelników. Miło by było, gdybyś czasem wspomniała komuś znajomemu o dobrym miejscu w sieci, tak jak polecasz dobry przepis, książkę czy miejsce na wycieczkę. Wtedy ja mogę skupić się tylko na pisaniu. Z góry dziękuję!

Ebook i karty pracy

Gdy blogowo skupiałam się przede wszystkim na minimalizmie, powstały dwie fajne rzeczy: