Impotencja? Koniecznie uzupełnij te substancje!

Suplementacja przy impotencji to temat, który Cię dotyczy?

Drogi Mężczyzno!

Jestem kobietą, która, jak to Strzelce, generalnie ma ochotę.

Trudno mi nawet wyobrazić sobie dyskomfort, jaki musisz odczuwać, jeśli dotyczy Cię problem z tytułu tego tekstu.

Ponieważ wiem, jak ważną częścią życia człowieka jest seksualność

Ponieważ sprzedając m.in. suplementy przeszłam szereg szkoleń zdobywając wiedzę pod okiem specjalistów

Ponieważ wyobrażam sobie, że problem, jeśli jest, musi być bardzo uciążliwy i ograniczający…

Chcę krótko i konkretnie podzielić się tym, co wiem, podpowiedzieć, na ile umiem i mam nadzieję – pomóc.

Przyczyny

Jeśli Twoje problemy z erekcją lub krótkim stosunkiem nie są spowodowane urazami psychicznymi czy mechanicznymi np. po operacjach, tylko niedoborami pierwiastków, minerałów i aminokwasów w organizmie, już spieszę z pomocą. To jest do nadrobienia!

I to nie jest Twoja wina. Pożywienie produkowane współczesnymi metodami w dzisiejszym środowisku niestety często nie dostarcza nam niektórych składników w niezbędnych ilościach. Dlatego oprócz dbania o w miarę zdrową dietę, warto, a nawet należy, przynajmniej od czasu do czasu uzupełnić dietę suplementami.

Na które substancje należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności, jeśli miewasz problemy z potencją, erekcją, libido czy długością stosunku?

Oto one:

Cynk. Męskie nasienie zawiera znaczne ilości cynku, a pierwiastek ten umożliwia także produkcję testosteronu, odpowiedzialnego m.in. za popęd seksualny. Jeśli tego pierwiastka dostarczy się zbyt mało, zmniejsza się ilość testosteronu i zaburzeniom ulega potencja. Cynk pomaga utrzymać prawidłowe stężenie testosteronu we krwi.

Selen. Niezbędny do produkcji plemników. Obecny w składzie spermy i wpływający na jej jakość. Wpływa na poprawę działania układu krwionośnego, a przez to na erekcję. Wspiera zdrowie prostaty. Zwiększa libido.

Witaminy C, E oraz z grupy B. Wspomagają rozszerzanie naczyń krwionośnych i regulują układ hormonalny.

Witamina C. Reguluje funkcje śródbłonka, który u mężczyzn odpowiada m.in. za erekcję.

Witamina E. U mężczyzn wspiera produkcję testosteronu. Znana ze swojej funkcji przeciwutleniacza, sprzyja zachowaniu młodości i witalności.

Witamina B6. Reguluje aktywność hormonalną i wzmacnia libido.

Witamina D. Pozytywnie wpływa na poziom testosteronu.

Likopen. Badania potwierdzają jego korzystne działanie w kwestii zdrowia prostaty i układu sercowo-naczyniowego, powiązanego z pojawianiem się wzwodu.

Dużo tego? Tak. Ciało człowieka to bardzo złożony system elementów oraz połączeń i równowagi między nimi.

Gotowa suplementacja przy impotencji

reklama – stała współpraca ambasadorska

Na szczęście WSZYSTKIE powyższe substancje, a dodatkowo

ekstrakt z owoców granatu, który wpływa m.in. na obniżenie poziomu cholesterolu, wspomaga erekcję i poprawia jakość doznań seksualnych

znajdziesz w preparacie stworzonym specjalnie dla męskiego zdrowia:

suplementacja przy impotencji zniżka - preparat

Dodatkowo preparat Vitolize pomaga utrzymać odpowiedni przepływ moczu, wspomaga funkcje jąder i oddziałuje na ogólną formę prostaty. A naturalne powlekanie kapsułki wpływa na nawet kilkukrotne zwiększenie wchłanialności w porównaniu z preparatami o syntetycznej powłoce.

Miesięczna suplementacja przy impotencji, wzmacniająca Twoje ciało nie tylko w kwestii męskich tematów, ze zniżką ode mnie to koszt nieco powyżej 5 zł dziennie.

Jako Klient masz 30-dniową gwarancję 100% zwrotu pieniędzy (licząc od daty zakupu, bez kosztów wysyłki). 

Jako uzupełnienie, skoncentrowane na wzmocnieniu układu krwionośnego, polecam preparat Arctic Sea (5% zniżki ode mnie), czyli najwyższej jakości kompleks kwasów Omega 3, których przy współczesnej diecie mamy na ogół za mało. Odpowiedni poziom tych kwasów zmniejsza ryzyko odkładania się cholesterolu na ścianach naczyniowych, a Tobie zależy na drożnych naczyniach krwionośnych, prowadzących do penisa. Tutaj miesięczny koszt suplementacji to mniej niż 3 zł przy przyjmowaniu 2 kapsułek dziennie.

Aha. Sama suplementacja przy impotencji to nie wszystko! Pamiętaj o w miarę zdrowym trybie życia: diecie, ruchu, śnie, ograniczaniu stresu, a budowaniu relacji.

Scroll to Top