jaki aloes wybrać sok

Jak wybrać dobry aloes do picia lub skóry, a nie wodę czy żel z dodatkiem 1% aloesu?

Wiele z Was już wie, że chcąc kompleksowo, od podstaw (jelit) zadbać o swoje zdrowie, warto włączyć do swojej diety sok z miąższu aloesu. Jak przed każdym zakupem, czy to produktu spożywczego, kosmetycznego, czy ubrania, zastanówmy się, jakie warunki powinien spełniać – w tym przypadku – taki rzeczywiście dobry sok z aloesu. I czy aloes Forever je spełnia?

Zawartość soku w soku!

Kojarzysz pewnie, że napisy na etykietach produktów potrafią mącić. Czy sok jest sokiem, napojem, sokiem świeżo wyciskanym, czy sokiem z soku zagęszczonego… Może wiesz, że producent może umieścić wielki napis bez cukru, jeśli tylko dodatek cukru jest poniżej jakiejś ilości. Bez cukru z cukrem.

Czasem warto wczytać się w etykiety. Czasem warto zaufać komuś, kto już zna produkt, sprawdził jego skuteczność i go poleca.

Aloes Forever do picia to 99,7% czystego soku z miąższu aloesu. Niekombinowany, niezagęszczany, nierozcieńczany, nie podgrzewany.

Pozostałe 0,3% to dodatek witaminy C – naturalnego konserwantu, który zresztą świetnie podbija działanie soku z aloesu, chociażby pobudzając jeszcze bardziej budowę kolagenu – ważnego nie tylko dla pięknej buźki, ale dla każdej komórki w naszym ciele, w tym dla newralgicznych u wielu osób stawów.

reklama – stała współpraca ambasadorska

Pochodzenie, uprawa, obróbka

Aloes Forever uprawiany jest w czystych rejonach Arizony w sposób jak najbardziej ekologiczny. Jest rośliną, która np. nie potrzebuje pestycydów.

Liście aloesu są u nas zbierane ręcznie, ręcznie też oddziela się skórkę od miąższu (tzw. filetowanie).

jaki sok aloe vera wybrać

Dlaczego to ważne?

Aloes nie potrzebuje ochrony przed gryzoniami czy owadami, bo ma toksyczną skórkę. Jeśli nie oddzielimy jej ręcznie tylko np. zmielimy całość liścia (miąższ i skórę), to otrzymujemy klasyczny, tani apteczny aloes z dopiskiem: nie stosować powyżej 3 miesięcy. Aloiny i emodyny ze skórki mogą wywołać biegunkę lub alergię.

Firma Forever nie podlega inwestorom. Jest firmą rodzinną, bez żadnych kredytów, właścicielem ziemi, linii produkcyjnych i logistyki. W pełni kontroluje każdy etap produkcji.

Certyfikaty

Ponieważ rynek już wie, że ludzi zainteresował aloes, wiele firm zaczyna umieszczać na etykietach aloes, przyciągać Klienta aloesem, natomiast bywa, że tego aloesu w składzie jest tylko kilka procent. I może to być aloes źle przetworzony. Używając takiego produktu, nie skorzystamy z cudownych właściwości aloesu.

Wiedząc o powyższym fakcie, plantatorzy, wytwórcy, naukowcy, lekarze i inni ludzie, zatroskani tym nieraz brakiem aloesu w aloesie na rynku, utworzyli Międzynarodową Radę Ds. Aloesu (ang. IASC), której pieczęci warto szukać na produktach:

aloes forever - międzynarodowa rada ds aloesu

Producent musi odnawiać ten certyfikat co roku – nie zdobywa się go raz na zawsze, także kontrola ze strony Rady jest regularna.

Taki certyfikat na etykiecie produktu gwarantuje m.in.:

 • odpowiednią jakość procesu produkcji
 • deklarowaną zawartość procentową aloesu w produkcie
 • brak aloin i emodyn ze skórki.

Aloes Forever spełnia wszystkie te wymagania

Ekologiczna uprawa, proces przetwarzania, umożliwiający zachowanie jak największej ilości cennych składników oraz pilnowanie jak najwyższej zawartości aloesu w produkcie. Bo Klient, szukający aloesu, przychodzi po aloes, a nie po wodę z 1% soku z aloesu z soku zagęszczonego…

Firma Forever daje ten aloes w jak najczystszej postaci.

Do spożycia wewnętrznego:

99,7% sok z miąższu aloes Forever

sok z miąższu aloesu oczyszczony bezpieczny

Na skórę i błony śluzowe, jako baza do kosmetyków lub produktów gojących skórę:

żel aloesowy, gdzie 85% to czysty sok z miąższu aloesu, a 15% to neutralna baza,

żel galaretka z aloes forever na skórę

żeby ten sok trzymał się w formie żelu.

Efekty, czyli dla jakich skutków potrzebujesz aloes Forever, a nie wody z dodatkiem soku

Picie soku z miąższu aloesu:

 • regeneracja jelit w tym stopniowe usuwanie nagromadzonych niechcianych substancji i działanie jako prebiotyk – pokarm dla dobrej mikrobioty jelitowej
 • stymulacja produkcji kolagenu, a w efekcie wzmocnione włosy, paznokcie, skóra
 • zwiększona odporność
 • zwiększona energia bez kawy
 • wsparcie odpowiedniego nawodnienia ciała – wykorzystania wody, a nie pozwolenia jej tylko przelecieć.
aloes forever do picia

Uwaga! Sok z aloesu to roślinny suplement diety, a nie mocna tabletka przeciwbólowa. Niektórzy widzą efekty już po tygodniu, ale najlepiej dać sobie trzy miesiące na sprawdzenie nowego suplementu – w tym czasie powinno się odczuć korzystne działanie – gdy ciało nasyci najpilniejsze niedobory.

Aloes na skórę to;

 • gojenie i dużych ran (skaleczenia, OPARZENIA, ukąszenia), i niewidocznych uszkodzeń skóry,
 • nawilżenie,
 • dożywienie substancjami aktywnymi zawartymi w aloesie.
aloes forever żel na skórę

Masz świadomość tego, że aloes jest cudowną rośliną, jeśli chodzi o wsparcie swojego zdrowia i urody. Wiedzą to też producenci, umieszczający o nim wzmiankę na niekoniecznie pełnych aloesu preparatach. Teraz już wiesz, na co zwracać uwagę, szukając dobrego aloesu. Masz też od razu namiar ode mnie na sprawdzony, certyfikowany od Forever. (A jakby co – zamawiając przez mój link, masz 30 dni od zakupu na zwrot w razie braku satysfakcji).

✨ Żyj długo i zdrowo – 100 lat to dopiero początek ✨

Nie jestem lekarzem ani specjalistą medycznym. Informacje zawarte w moich tekstach są wyłącznie opinią i nie zastępują porady lekarskiej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top