równowaga w dawaniu i otrzymywaniu, braniu

Równowaga w dawaniu i otrzymywaniu

Mam wrażenie, a może i pewność, że od zawsze sabotowałam się w swoich działaniach, chociażby zarobkowych. Że niby chciałam pójść do przodu, ale… jednocześnie sama się hamowałam.

Ostatnio przyszło olśnienie.

Ja nie chciałam więcej, mocniej, lepiej, mądrzej, efektywniej pracować, bo miałam takie wyobrażenie, że gdy będę więcej zarabiać, to ogromnym kosztem. Że przez jakiś czas pociągnę takimi wynikami i takim tempem, po czym nie wytrzymam i albo zwolnię tempo, i wszystko spadnie do ułamka tego, co było, albo wyloguję się z tego całkiem.

Tak, bałam się, że pójście dalej w zarobkach mnie zeżre, zamęczy.

A może tak to nie działa? Może kiedy daję z siebie, to i otrzymam wedle swoich potrzeb czy też proporcjonalnie do tego, co daję?

Może nie będę zasapana, padnięta, dręczona terminami, zobowiązaniami i powiadomieniami, tylko… wszystko się dobrze ułoży?

Przecież człowiek, zarabiający miesięcznie 5-cyfrowe kwoty, nie pracuje dziesięć razy dłużej czy intensywniej niż ten o najniższych zarobkach, bo to fizycznie niemożliwie 🤔

Zaczynam sobie przeprogramowywać to niekorzystne przekonanie. Już sprawdziłam, że:

✨ praca z przekonaniami
✨afirmacje
✨manifestacje
✨wdzięczność

– to działa. Zastosuję do tego tematu.

Choć sama świadomość, samo odkrycie niewspierającego schematu działania czy myślenia już uruchamia proces zmian.

Bo kiedy sobie coś uświadamiasz, to nie możesz tego odzobaczyć. Możesz zapomnieć, ale podświadomość będzie pamiętała i działała zgodnie ze wszystkim, co już wie.

Pytanie do Was:

Czy to jest choć troche zrozumiałe, czy czuję to tylko ja, w swojej głowie? Wiecie, o co mi tu chodzi? Mogę czasem dawać tego typu treści? – Bo wiem, że bywa, że twórca odlatuje tak, że nikt (poza nim samym) już nie wie, o czym on nadaje 😉

Pozostańmy w kontakcie! Raz w miesiącu wyślę Ci maila z listą nowych tekstów -> zapisuję się .
Dostaniesz tajne hasło do ebooka o minimalizmie 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top