pani strzelec poleca - dziennik bliskości - wartościowe spędzanie czasu z dzieckiem

Strona może zawierać linki afiliacyjne.

Do 13.11 obowiązuje 33% zniżka na roczny kurs A Simple Year 2019 tworzony przez Courtney Carver i kilkunastu innych praktyków prostego życia. 12 miesiecy, 13 sfer życia do uproszczenia. Więcej info tutaj.

Pamiętacie Mirę, pomysłodawczynię projektu Eksperymentujesz? Wraz z dwoma innymi dziewczynami – Kingą i Magdą – stworzyła książkę, zawierającą przykłady fajnych aktywności, jakie można wykonać wspólnie z dzieckiem, dla budowania dobrej relacji.

Prosto i slołlajfowo.

Kreatywnie i wolnościowo – bo jest też miejsce na twórczość własną.

Kinga i Mira już wcześniej zachęcały do wartościowego spędzania czasu z dziećmi, tworząc internetowy projekt Bliskostwory.

Nie będę się rozpisywać, bo dziewczyny przygotowały wszelkie materiały informacyjne na temat

Dziennika Bliskości

dostępne są TUTAJ.

Został jeszcze miesiąc na zebranie pieniędzy na druk książki. Możecie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, wspierając projekt, a jednocześnie zamawiając książkę dla siebie: teraz to koszt 39 zł, regularny koszt to minimum 44,90 + wysyłka.

Może to będzie twój sposób na spędzenie wakacji z dzieckiem?

dziennik bliskości - poleca blog pani strzelec


co czyta pani strzelec

Otrzymuj email o publikacji nowych artykułów.
Wpisz swój adres email:

Jeśli wiedza i przemyślenia prezentowane tu są dla ciebie wartościowe, odpal wdzięczność, stosuj świadomie w swoim życiu i przekaż pozytywną energię którą otrzymałeś dalej. Jak? Wyślij link do tego tekstu do ważnych dla ciebie osób, wesprzyj bloga lub inną sprawę z intencją, aby otrzymana wiedza zmieniała twoje życie.

Jeśli teksty na blogu PS są dla ciebie wartościowe, zapisz się na powiadomienia.

blog | podziękuj | sklep | newsletter