Jak zyskać płaski brzuch w trzy dni?

1 | Wymiotuj tak ze sześć dobrych razy na przestrzeni całej nocy - żebyś na pewno jej nie przespała aż do godziny, kiedy ludzie ido do roboty.

2 | Nie jedz niemal nic przez kolejne trzy dni ze względu na podrażniony przewód pokarmowy, odruchy wymiotne, niechęć do jedzenia, wstręt do zapachu jedzenia i niemoc ukrojenia sobie kawałka bułki lub nalania ciepłej wody i pomieszania z miodem. Może doszłaś z pokoju do kuchni, ale na więcej nie bardzo Cię stać.

3 | Dla pewności zaraź tym domowników, byś dnia drugiego i trzeciego na pewno nie dała rady zjeść z racji ciągłego odpowiadania na potrzeby innych.

No i teraz witaj, o Płaski Brzuchu.

No pain, no gain. Czy jak to tam mówią...

.

Zyskaj 🗝️ dostęp do wszystkich tekstów.

Dobrze, że jesteś! To dzięki Czytelni(cz)kom mam motywację, by prowadzić to miejsce systematycznie. Możesz dać o sobie znać komentarzu albo w mailu do mnie. Lub dać znać o mnie podobnie myślącym znajomym. Do kolejnego przeczytania!

1 thought on “Jak zyskać płaski brzuch w trzy dni?”

  1. Haha! Tak, tak, też ten sposób przerabiałam. Nawet w ciąży 🤪.
    U nas w rodzinie się mówiło: „Chcesz być piękna to cierp”. Trochę żartem, a trochę serio. Może dlatego, z przekory, nigdy nie lubiłam nosić niewygodnych ale eleganckich ciuchów, butów ani robić makijaży?
    (A tak szczerze to uważałam że jestem wystarczająco ładna, bo może nie piękna, bez tego 🤪).
    Zdrówka Wam życzę!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W przygotowaniu: Koszmar nocy zimowej, czyli szkoła polska, c.d. cyklu Ułatw Sobie Dom
This is default text for notification bar