Adwent, Black Friday bezprzedmiotowo i 15 nowych tekstów od PS

Strona zawiera linki afiliacyjne.

Sądzę, że nawet niezależnie od wiary, ludzki człowiek od czasu do czasu potrzebuje takiego czasu innego, specjalnego, czasu zadumy.

Może człowiek chciałby siąść w Boże Narodzenie do potraw, spotkań, wyprasowanych koszul i dziwnych prezentów jakiś taki bardziej… godny, oczyszczony, po-zadumiony.

Po to jest Adwent. Żeby zwolnić (pomimo czyszczenia szafek, odkurzania choinek i szalonego pichcenia), żeby zająć głowę także czymś głębszym niż w codziennym pośpiechu. Kiedy, jak nie w te późno-jesienne ciemnice?

Ja jestem tą osobą, która zawsze budziła się trzy dni przed Wigilią z pragnieniem tego specjalnego przeżycia, z żalem, że jakby już po ptokach i z obiecywaniem sobie że za rok na pewno.

Wszystkim z podobnymi skłonnościami przypominam: Adwent zaczyna się 1. grudnia, czyli już jutro.

Black Fridayowe obniżki od Ultimate Bundles

Jeśli ktoś miałby ochotę na materiały do studiowania Biblii, wzrastania w życiu modlitewnym i układania codziennych spraw po Bożemu, do 3. grudnia można nabyć Paczkę ebooków, ekursów i materiałów do druku pod tytułem Invest in Your Faith. Za jedyne $7, z 30-dniową gwarancją satysfakcji, ale w sprzedaży tylko do 3. grudnia.

Ultimate Bundles przygotowali też Paczkę Self Care, a w niej sposoby i plany na zadbanie o swoje ciało i psyche: od skóry, płodności, hormonów, zdrowia, przez utratę wagi po budowanie funkcjonalnej garderoby. $11.97, też do 3. grudnia.

Dwie powyższe, jeśli kupowane razem, możecie dostać za $15.

A Paczka, ciesząca się największym zainteresowaniem czytelników PS, czyli ta o finansach, do 3. grudnia przeceniona jest z $49.97 na $37.

Wszystkie Paczki mają 30-dniową gwarancję satysfakcji, som po angielsku, a płaci się kartą lub PayPalem.

Piętnaście prezentów od PS

W ostatnim czasie opublikowałam sporo tekstów, nie tutaj. Sporo z nich może pasować do kobiecej, adwentowej zadumy, a kilka do męskiej potrzeby obsypywania lubej swej prezentami.

Proszę bardzo:

Udanego grudnia!


Jeśli lubisz moje teksty, zapisz się na otrzymywanie info o nowych na maila.
A jeśli uwielbiasz moje teksty, kup mi ciastko.