15. Rok 2033. Świat poszedł do przodu

Rok 2033. Świat poszedł do przodu i jest już daleko od tego zaścianka z pierwszych dwóch dekad XXI wieku.

Chcesz urodzić dziecko? Doceniamy. To ważne dla narodu. Aby Cię odciążyć (i żebyś mogła znów zapieprzać dla szefa), już od pierwszego dnia życia możesz powierzyć dziecko państwowemu żłobkowi. I to za darmo! A miejsce jest dla każdego.

W późniejszym czasie, abyś miała czas dla siebie, na selfcare (polecamy te smary do twarzy - dajesz pracę ludziom przy produkcji i w drogerii, a później dzięki Tobie inna kobieta będzie mogła zarobić na przeprowadzeniu terapii Twojemu rakowi) i na rozwijanie się na telefonicznej obsłudze klienta, zapewniamy przedszkola i szkoły ze świetlicą czynną 24 godziny na dobę. To Ty zadecydujesz, kiedy już jesteś wystarczająco wypoczęta, by zająć się własnym bachorem.

Jeśli jesteś w trudnej sytuacji w związku z chorobą lub niedomaganiem starszych bliskich, złóż wniosek o miejsce w domu starości, a my rozpatrzymy go w ciągu maksymalnie 90 minut, a w ciągu kolejnych 90 przygotujemy komfortowe miejsce dla tej osoby. Będzie mogła liczyć na wspaniałą, państwową opiekę najlepszych pielęgniarek, wizytę lekarza internisty raz w miesiącu oraz liczne kursy i warsztaty, a także zajęcia jogi i medytację, (prowadzone przez osoby przeszkolone w 90 minut). A Ty - rozwijaj się, dbaj o siebie, podróżuj i #zróbtenmani .

Po zgłoszeniu ilości i rasy psów, które zechciałaś mieć w swoim domu, w ciągu trzech godzin zjawi się nasz pracownik, aby omówić szczegóły preferowanej opieki, ilość spacerów i rodzaj karmy, i doradzić we wszystkim, jeśli masz jakieś pytania (chociaż nie musisz mieć - rządowi specjaliści zajmą się wszystkim!). Pamiętaj, wciąż raz w tygodniu będzie przysługiwał Ci osobisty spacer z psem.

.........

Uwaga, uwaga! W związku z sezonem grypowym, o którym wiemy i na bieżąco informujemy Państwa od lutego tego roku (2033), wprowadziliśmy działania, mające na celu [...]. W związku z tym także certyfikowani, państwowi prostytutkowie zawieszają swoją działalność offline i przenoszą się do onlajnu. Od najbliższego poniedziałku każdy mąż, zamiast odwozić żonę trzy razy w tygodniu do ośrodka, będzie zobowiązany do odebrania wiadomości od prostytutka z najbliższego ośrodka i stosowania się do zawartych w niej instrukcji obsługi własnej żony. W razie nieposiadania odpowiednich gadżetów jest możliwość wypożyczenia ich z najbliższego ośrodka (z zachowaniem re*imu sanita*nego). Niestosowanie się do poleceń grozi karą zgodnie z odpowiednimi przepisami KK.

.

Zyskaj 🗝️ dostęp do wszystkich tekstów.

Dobrze, że jesteś! To dzięki Czytelni(cz)kom mam motywację, by prowadzić to miejsce systematycznie. Możesz dać o sobie znać komentarzu albo w mailu do mnie. Lub dać znać o mnie podobnie myślącym znajomym. Do kolejnego przeczytania!

W przygotowaniu: Koszmar nocy zimowej, czyli szkoła polska, c.d. cyklu Ułatw Sobie Dom
This is default text for notification bar