Wyniki ankiety - kierunek rozwoju bloga Pani Strzelec - minimalizm, antykonsumpcjonizm, oszczędzanie, slow life

Kochani!

Serdecznie dziękuję za kontakt poprzez ankietę. Mam po niej motyle w brzuchu i unoszę się nad ziemią, bo trochę dowiedziałam się o was i o tym, jak korzystacie z bloga.

Także ruszamy dalej, mam nadzieję, że razem :)

W większości jesteście kobietami w wieku 20-40 lat i więcej. Ja sama mieszczę się na początku tego przedziału, dlatego jest mi bardzo miło, a nawet jestem dumna, że mogę nieść jakąś wartość także dla osób starszych ode mnie. Widocznie coś w sobie mam ;)

Wasze ulubione tematy to minimalizm, antykonsumpcjonizm i oszczędzanie. Cieszę się, że nas – osób, które obchodzą wartości inne niż przedmioty, których obchodzi ekologia, zdrowie i zdrowe podejście do zakupów – jest więcej. Jest nas dużo! Tylko nie ma nas w tv i na billboardach, ani na półkach sklepowych – dlatego każdy z nas pewnie nieraz czuje się odmieńcem i człowiekiem nienormalnym. Hej, jesteśmy normalni i jest nas dużo!

Chcecie, abym poruszała tematy relacji, relacji z samym sobą, funkcjonowania online i prostej kuchni.

Wszystko biorę pod uwagę, ale powiem wam, że jest dobrze, bo sama widziałam podobny kierunek dla tego bloga.

Tylko nie czytając po angielsku dodajecie mi roboty ;) O moich światowych planach dowiecie się w swoim czasie.

Jedyne sugestie, do których póki co nie widzę możliwości zastosowania się, to prośby o częstsze publikacje i… polecanie ekologicznych kosmetyków.

Minimalizm, slow life, szacunek do siebie, lista priorytetów i stosowanie ich w praktyce, a także inne kierunki, w które mocno brnę, pozwalają mi na taką, a nie większą częstotliwość publikacji nowych tekstów.

Co do eko-kosmetyków, pisałam, że dla mnie to kit ;) Jeśli możesz wyglądać dobrze bez smarowania się, to nie kupuj plastiku i nie trać czasu na to smarowanie.

Jeszcze raz polecam zapisanie się na powiadomienia o nowych artykułach (na górze strony głównej lub u góry po prawej na pozostałych stronach; na komórkach na głównej lub na pozostałych rozwiń „toogle sidebar” na dole).

I do czwartku.


co czyta pani strzelec

Otrzymuj email o publikacji nowych artykułów.
Wpisz swój adres email: