Strona zawiera linki afiliacyjne.

Jeszcze do końca stycznia możesz dołączyć do cudownego kursu A Simple Year 2019, stworzonego przez Courtney Carver i 14 innych praktyków minimalizmu i prostego, uważnego życia. Szczegóły.

Ile butów potrzebujesz? Moim zdaniem nieważne, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, dorosłym czy dzieckiem, wybierając naprawdę dobre jakościowo, ładne i wygodne buty, spokojnie możesz żyć z trzema parami.

Dosłownie spokojnie, bo o ile to mniej czyszczenia, przekładania z pudełek do szafki, przechowywania, sprzątania półek, gdy masz trzy pary, nie kilkanaście.

  • Sandały.
  • Buty na jesień.
  • Buty zimowe.

Trenujący sport niech dopiszą do tego jakieś buty sportowe.

Czegoś by wam brakowało przy trzech idealnych parach? Mi nie.

Może super eleganckiej pary na super eleganckie okazje, ale tych u mnie nie za wiele.

Właśnie męczę się poszukiwaniami idealnej pary nr 2 tzn. butów na jesień. Mogłabym tu wstawić zdjęcie aktualnych, które niestety już nie wyglądają i potrzebują następcy. Ale to zdjęcie muszę dopiero zrobić. Zwykłe buty. Długość pod kostkę, ale zakrywające stopę, nie żadne baletki, wiązane lub nie na obcasie do 4cm, ze zwykłej lub eko śliskiej skóry. Rozmiar 35. Kto wie o dostępności takich butów, proszę o kontakt. Bo szukam wszędzie i zwykłych butów brak.


książka o minimalizmie

Otrzymuj email o publikacji nowych artykułów.
Wpisz swój adres email:


Jeśli czujesz, że poprzez ten tekst otrzymałeś wiedzę lub inspirację, daj znać i przekaż dobrą energię dalej!
Odpal wdzięczność ku Wszechświatowi, wyślij link do tego tekstu ważnym dla Ciebie osobom, wesprzyj bloga PS.
Daj jakiegoś znaka, wrzuć jakiś uśmiech w świat, podejmij działanie z intencją, by zaczerpnięte stąd wiedza i pomysły zmieniały Twoje życie.