Strona może zawierać linki afiliacyjne.

Teraz czytam: 1, 2, 3.

Ile butów potrzebujesz? Moim zdaniem nieważne, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, dorosłym czy dzieckiem, wybierając naprawdę dobre jakościowo, ładne i wygodne buty, spokojnie możesz żyć z trzema parami.

Dosłownie spokojnie, bo o ile to mniej czyszczenia, przekładania z pudełek do szafki, przechowywania, sprzątania półek, gdy masz trzy pary, nie kilkanaście.

  • Sandały.
  • Buty na jesień.
  • Buty zimowe.

Trenujący sport niech dopiszą do tego jakieś buty sportowe.

Czegoś by wam brakowało przy trzech idealnych parach? Mi nie.

Może super eleganckiej pary na super eleganckie okazje, ale tych u mnie nie za wiele.

Właśnie męczę się poszukiwaniami idealnej pary nr 2 tzn. butów na jesień. Mogłabym tu wstawić zdjęcie aktualnych, które niestety już nie wyglądają i potrzebują następcy. Ale to zdjęcie muszę dopiero zrobić. Zwykłe buty. Długość pod kostkę, ale zakrywające stopę, nie żadne baletki, wiązane lub nie na obcasie do 4cm, ze zwykłej lub eko śliskiej skóry. Rozmiar 35. Kto wie o dostępności takich butów, proszę o kontakt. Bo szukam wszędzie i zwykłych butów brak.


książka o minimalizmie

Otrzymuj email o publikacji nowych artykułów.
Wpisz swój adres email:

Jeśli wiedza i przemyślenia prezentowane tu są dla ciebie wartościowe, odpal wdzięczność, stosuj świadomie w swoim życiu i przekaż pozytywną energię którą otrzymałeś dalej. Jak? Wyślij link do tego tekstu do ważnych dla ciebie osób, wesprzyj bloga lub inną sprawę z intencją, aby otrzymana wiedza zmieniała twoje życie.

Jeśli teksty na blogu PS są dla ciebie wartościowe, zapisz się na powiadomienia.

blog | podziękuj | sklep | newsletter