Strona zawiera linki afiliacyjne.

Chyba można powiedzieć, że Pani Strzelec wróciła.

Nie lubię ogłaszać takich rzeczy, bo jestem typem, który jak powie, że coś zrobi, to zaraz mu się to znudzi i tego nie zrobi, a jak powie, że nie zrobi, to właśnie jednak zrobi. Słomiany zapał, typ kreator w prokorporacyjnych typologiach osobowości, w gwiezdnych typologiach po prostu Strzelec, znak ognisty, czyli znowu: słomiany zapał.

Ale może jednak to pociągnę :)

Zasada nr 1 jest taka, że póki co, nie ma komentarzy. Bardzo bym je chciała, bardzo bym chciała z wami pogadać, a i ego swe dokarmić czasem dobrze… Pamiętam niejednego komentującego tu, a także sympatyczne osoby, piszące o podobnych tematach w innych miejscach, a czasem i tu wpadające.

Ale wciąż nie czuję się wystarczająco gotowa na przyjmowanie na moim ekranie i w mojej głowie durnego ludu spod ciemnej gwiazdy znudzenia i zgnuśnienia. Wiecie, o kogo chodzi.

Przez tych dpkw na razie sobie nie pogadamy. Boli mnie to. Ale może lepiej róść to miejsce i mówić do was nawet bez dialogu, niż wcale nie pisać.

Komentarzy nie ma też dlatego, że nie chce mi się ukrywać mojej prawdy, nie chcę uprawiać wbrew sobie miejsca miałkiego, nijakiego, pastelowego i wyprasowanego. W kilku sferach życia działam poza ogólnie przyjętymi schematami i nie zamierzam przestać, a nawet zamierzam bardziej. Po tej stronie ekranu bywam, a więc i po waszej będę nieraz szczera do bólu (podręcznikowy Strzelec). Nie z potrzeby sadyzmu, a z potrzeby Prawdy. Tak mam. Nie narzucam, ale mówię o sobie. I niektórzy się obrażają. Nie chce mi się moderować ich niezrozumienia i dąsów.

Zasada nr 2 jest taka, że Pani Strzelec przestaje funkcjonować w mediach społecznościowych. Więc nawet jeśli macie lub teraz znajdziecie stronę bloga na fb czy w innym miejscu, nie przywiązujcie się do tego. Tam nie zobaczycie wszystkich powiadomień o nowych tekstach, to niezależne ode mnie. Zapiszcie się na powiadomienia mailowe (wysyłają się automatycznie same powiadomienia, nie wysyłam żadnych durnych prywatnych liścików)

Wpisz swój adres email, aby otrzymywać info o nowych tekstach:

albo skorzystajcie z rss, Bloglovina czy Feedly, albo ukochajcie mnie tak, że będziecie wpisywać adres bezpośrednio w przeglądarce ;)

Na razie umawiamy się na niedziele, 20:07 :)


Zdjęcie, którego szukałam jako ilustracji tego wpisu okazało się być zdjęciem Polki, Karoliny Szczur, i okazało się być zrobione w Perth. Kto mnie zna, ten wie. (Chociażby tu.) Australia włazi mi oknami w życie. Będzie tekst o marzeniach.

Powrót bloga Pani Strzelec


Jeśli czujesz, że poprzez ten tekst otrzymałeś wiedzę lub inspirację, daj znać i przekaż dobrą energię dalej!
Odpal wdzięczność ku Wszechświatowi, wyślij link do tego tekstu ważnym dla Ciebie osobom, wesprzyj bloga PS.
Daj jakiegoś znaka, wrzuć jakiś uśmiech w świat, podejmij działanie z intencją, by zaczerpnięte stąd wiedza i pomysły zmieniały Twoje życie.