Paczka Wiedzy: Zioła i Olejki Eteryczne

Chcesz być zdrowy.

Ale nie chodzi ci o to „zdrowie”, które pochodzi z buteleczek na receptę, najnowszego leku zasugerowanego przez lekarza i innych (bz)durnych „rozwiązań” naszego systemu opieki zdrowotnej. Nie o takie Ci chodzi.

To, czego pragniesz, to holistyczne podejście do ciała i zdrowia… Chcesz zdrowia od srodka, nie tylko zaleczenia objawów, chcesz być pełna energii, móc nie tylko funkcjonować w codziennym życiu, ale także rozwijać się i kwitnąć.
Problem polega na tym, że żyjemy w toksycznym świecie, w osłabionych ciałach, z chorym systemem medycznym.

Masz ból głowy? Weź tabletkę.

Masz problemy z hormonami? Weź więcej syntetycznych hormonów.

Twój syn ma egzemę? Użyj kremu, który osłabi skórę, zawiera sterydy i nie udowodniono, że jest bezpieczny dla rozwijajacych dzieci.

Czy to naprawdę najlepszy sposób, jak możemy siebie traktować?

To jest czas na zmianę, na zapoznanie się na nowo z wiedzą naszych prababć: o naturalnych środkach leczniczych, ziołach, olejkach…

Po to powstała Paczka starannie dobranych, anglojęzycznych materiałów, które pomogą Ci dbać o zdrowie swojej rodziny, urodę i dom naturalnie.

Dostaniesz dostęp do 40 materiałów, by zgłębić tematy:

  • wszystko o olejkach eterycznych
  • zioła
  • uroda
  • dom
  • naturalne środki lecznicze.

A wszystko to w formie:

  • 29 ebooków
  • 7 ekursów
  • 4 kompletów materiałów do druku.
Kategoria:

Strona zawiera linki afiliacyjne.

Hej, mówimy o sprawach medycznych, poważnych! Czy ja mogę ufać informacjom z Paczki?

Wśród autorów materiałów zawartych w Paczce są osoby z certyfikatami w aromaterapii, magistrowie zielarstwa, doule, magistrowie edukacji w zakresie zdrowia, kręgarze i tradycyjnie publikowani autorzy. A także mamy, które z cierpiącymi dziećmi obiły się o niedziałający system opieki zdrowotnej i same szukały rozwiązań, znalazły je i teraz podają dalej.

Lista wszystkich tytułów, które otrzymasz w Paczce z ich oryginalnymi cenami jest dostępna tutaj (kliknij See what’s in the Bundle na górze strony).

Czy Paczka jest warta swojej ceny?

Przeliczmy to.

Paczka Wiedzy Produktywność składa się z 40 produktów. Koszt zakupu ich wszystkich poza Paczką wynosi… $701.

Średnia cena produktu w tej kolekcji to $17.5.

Więc jeśli skorzystałabyś zaledwie z czterech tytułów, to już opłaca się zapłacić cenę $49.97 (w zależności od kursu walut około 190 zł).

Bądź pierwszy!

Korzystając z materiałów anglojęzycznych, dowiadujesz się najnowszych informacji, poznajesz nowe metody i trendy sporo wcześniej niż gdybyś czekał na przyjęcie się tych metod w Europie, potem w Polsce… Korzystasz z informacji z pierwszej ręki.

Technicznie – jak wygląda zakup i dostęp do Paczki?

Metody płatności: karta lub przez PayPal. Płatność odbywa się w walucie USD, ale to bank czy PayPal same przeliczają z PLN czy w jakiej tam walucie trzymasz pieniądze, więc wszystko robi się samo.

Przy zakupie podajesz swój adres email, na który po chwili przychodzi hasło do panelu klienta.

Logujesz się i możesz przeglądać materiały z zakupionej Paczki, wyszukiwać wg formatu lub tematu… Obok każdego tytułu masz link do ściagnięcia lub do przejścia do strony np. kursu.

Zwróć uwagę na widoczny w górnej części strony termin, do którego masz dostęp do ściągania materiałów.

Przeglądaj materiały, wyszukuj te, które najbardziej Ci odpowiadają, czytaj, drukuj, ucz się, mieszaj, wciraj i sadź. Wzmaciaj swoje ciało, zmieniaj swoje życie na lepsze :)

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Masz 30 dni na rezygnację z dostępu do materiałów, jeśli by Ci one nie odpowiadały. Wystarczy jeden mail i pieniądze wracają do Ciebie.

KUP TERAZ


Jeśli lubisz moje teksty, zapisz się na otrzymywanie info o nowych na maila.
A jeśli uwielbiasz moje teksty, kup mi ciastko.


Możesz lubić także…