Paczka Wiedzy: Zarządzanie Prywatnymi Finansami [sprzedaż do 20. marca 2020]

Sprzedaż tego produktu trwa tylko do 20. marca!


Chcesz przestać żyć z kredytem i wreszcie nauczyć się dobrze zarządzać swoimi pieniędzmi? To jest do zrobienia.

Droga Mamo, Żono i Opiekunka Królestwa Domowego!

Czy też jesteś zdumiona tym szalonym faktem, jak mało formalnego wykształcenia otrzymujemy w temacie pieniędzy? W szkole średniej i na studiach uczymy się o biologii, historii, poezji, językach obcych…

Ale nie o tym, jak stworzyć budżet, płacić rachunki lub oszczędzać na przyszłość – a to są umiejętności, które będą miały znacznie większy wpływ na nasze życie niż znajomość roku, w którym Kolumb popłynął błękitem oceanu…

Po przepytaniu tysięcy ludzi, zespół Ultimate Bundles dowiedział się, że prawie każdy życzy sobie być w lepszej sytuacji finansowej.

Zasadniczo większość z nas czuje, że dryfujemy. Tak naprawdę nie wiemy, co robimy. Tak naprawdę nie wiemy, dokąd zmierzamy. Mamy tylko nadzieję, że wszystko się uda.

Ale jeśli wolałabyś mieć zaplanowany budżet, spłacić długi, zwiększyć swoje dochody, być aktywną w zarządzaniu pieniędzmi i uniknąć stresujących nocy, mam coś dla Ciebie.

Gotowa nauczyć się w ciągu roku więcej o pieniądzach, niż większość ludzi uczy się przez całe życie? :)

Zespół Ultimate Bundles szukał najlepszych ebooków, ekursów, nagrań video i materiałów do druku na temat tego, jak:

 • ustalić łatwy system planowania budżetu, którego rzeczywiście będziesz sie trzymać
 • nauczyć się sprawdzonych sposobów oszczędzania pieniędzy, bez względu na to, jaki jest Twój dochód
 • zaczniesz kontrolować swoje długi bez poczucia przytłoczenia
 • rozważysz mądre sposoby na zwiększenie Twojego dochodu
 • stworzysz jasny plan osiągnięcia Twoich celów finansowych i budowania bogactwa.

Ludzie z Ultimate Bundes specjalizują się w poszukiwaniu systemów i strategii, które faktycznie działają w prawdziwym życiu. Robią to od 2012 roku.

W temacie finansów, znaleźli w sumie 45 sprawdzonych, praktycznych i inspirujących materiałów. Materiałów, które pozwolą Ci zacząć kontrolować sytuację, stworzyć systemy, zarobić więcej pieniędzy i zaplanować pomyślną przyszłość finansową dla Twojej rodziny.

Jeśli zsumujesz ich ceny, te materiały są warte ponad $1200.

Ale dzięki specjalnej współpracy z mądrymi ludźmi, którzy je stworzyli, przez ograniczony czas możesz otrzymać całą kolekcję za jedyne $49.97 w Paczce Zarządzanie Prywatnymi Finansami.

Jeśli masz wątpliwości związane z tym, że nie znasz produktów, za które płacisz, w taki sposób, jak przeglądasz książkę w księgarni, nie martw się. Zespół Ultimate Bundles jest tak pewny jakości swoich produktów, że daje klientom 30 dni na rezygnację z zakupu i otrzymanie pieniędzy spowrotem w razie braku satysfakcji z Paczki.

Więc jaki jest twój następny cel finansowy?

 • Spłacić prawie 100 000 długu w mniej niż 6 lat, jak Nicole Hather (ekurs: 21 Day Money Challenge: Jumpstart Your Journey to Financial Freedom, video: How to Move Beyond the Budget and Build Lasting Wealth?)?
 • Spłacić 38 000 długu i rozpocząć budowę bogactwa poprzez inwestowanie w nieruchomości, jak Lauren Daly (materiały: Ultimate Money Saving Guide, video: How to Financially Prepare Your Family for a New Baby)?
 • Porzucić etat, oszczędzając i inwestując mądrze pieniądze, aby móc „przejść na emeryturę” w wieku… 35 lat, jak Todd Tresidder (ebook: The 4% Rule: Safe Withdrawal Rates in Retirement)?

Użyj tych i pozostałych 40 materiałów, aby spełnić swoje marzenie o końcu zmartwień finansami.

Życie to więcej niż pieniądze. To prawda.

Posiadanie większej ilości pieniędzy nie naprawi magicznie wszystkich naszych problemów.

Ale pieniądze są ważne. A skuteczne zarządzanie nimi może zmniejszyć stres, poprawić relacje w małżeństwie, pomóc zapewnić dzieciom to, co chcemy im dać i ustawić rodzinę na drodze do pomyślnej przyszłości finansowej.

Sprzedaż tego produktu trwa tylko do 20. marca!

Kategoria:

Strona zawiera linki afiliacyjne.

zarządzanie prywatnymi finansami - kursy i ebooki

Co dokładnie otrzymasz?

Kupując Paczkę: Zarządzanie Prywatnymi Finansami, uzyskasz dostęp do:

 • 12 ebooków
 • 12 ekursów
 • 11 nagrań video
 • 9 materiałów do druku

w tematach, obejmujących:

 • planowanie budżetu
 • spłacanie długów
 • finanse rodzinne, w tym rozmowy o pieniądzach z małżonkiem i dziećmi oraz o życiu z jednej pensji
 • zwiększenie Twojego dochodu
 • zarządzanie pieniędzmi
 • oszczędzanie
 • nastawienie.

Pełną listę wszystkich tytułów z ich oryginalnymi cenami znajdziesz tutaj (kliknij See what’s in the Bundle na górze strony).

Po dokonaniu zakupu otrzymasz wiadomość email z loginem do panelu Klienta. Tam znajdziesz wszystkie materiały, dostępne do pobrania (ebooki) lub uzyskania dostępu (ekursy). Możesz wybrać, czy chcesz pobrać je wszytskie w jednym, dużym pliku ZIP, czy pobrać wybrane tytuły indywidualnie w preferowanym formacie. Dostęp do tej strony będziesz miała przez 6 miesięcy po zakupie, a pobrane pliki mogą być twoje na zawsze.

Czy Paczka jest warta swojej ceny?

Przeliczmy to.

Paczka Wiedzy Zarządzanie Prywatnymi Finansami składa się z 45 produktów. Koszt zakupu ich wszystkich poza Paczką wynosi… $1206.

Średnia cena produktu w tej kolekcji to $27.

Więc jeśli skorzystałabyś zaledwie z dwóch tytułów, już oszczędzasz i opłaca się zapłacić cenę $49.97 (w zależności od kursu walut około 190 zł).

A co najważniejsze, strategie, które poznasz, mogą pomóc Ci zaoszczędzić lub nawet zarobić te $49.97.

Bądź pierwszy!

Korzystając z materiałów anglojęzycznych, dowiadujesz się najnowszych informacji, poznajesz najnowsze podejście, nowe metody i trendy sporo wcześniej niż gdybyś czekał na przyjęcie się tych metod w Europie, potem w Polsce… Korzystasz z informacji z pierwszej ręki.

Technicznie – jak wygląda zakup i dostęp do Paczki?

Metody płatności: karta lub przez PayPal. Płatność odbywa się w walucie USD, ale to bank czy PayPal same przeliczają z PLN czy w jakiej tam walucie trzymasz pieniądze, więc wszystko robi się samo.

Przy zakupie podajesz swój adres email, na który po chwili przychodzi hasło do panelu klienta.

Logujesz się i możesz przeglądać materiały z zakupionej Paczki, wyszukiwać wg formatu lub tematu… Obok każdego tytułu masz link do ściagnięcia lub do przejścia do strony np. kursu.

Zwróć uwagę na widoczny w górnej części strony termin, do którego masz dostęp do ściągania materiałów.

Przeglądaj materiały, wyszukuj te, które najbardziej Ci odpowiadają, czytaj, drukuj, oglądaj, planuj i kieruj się w stronę upragniongo stanu Twoich finansów :)

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Masz 30 dni na rezygnację z dostępu do materiałów, jeśli by Ci one nie odpowiadały. Wystarczy jeden mail i pieniądze wracają do Ciebie.

Master Your Money Super Bundle 2019 - Buy Now


Jeśli lubisz moje teksty, zapisz się na otrzymywanie info o nowych na maila.
A jeśli uwielbiasz moje teksty, kup mi ciastko.


Możesz lubić także…