Audible – abonament na audiobooki

Strona zawiera linki partnerskie.

Audible to abonament na audiobooki, usługa Amazona, dla anglojęzycznych.

Audible – jak działa?

W ramach miesięcznej opłaty otrzymujesz 1 punkt, za który możesz kupić dowolny audiobook z biblioteki Audible. Jeśli chcesz nabyć więcej niż jedną książkę w miesiącu, pozostałe są w obniżonych cenach dla posiadaczy abonamentu.

Słuchasz bez problemu w aplikacji na telefonie. Na przykład wioząc dzieciaczki do Dziadków na trasie Wwa-Lublin.

Ty ćwiczysz angielski. Ze swojego doświadczenia wiem, że zanurzanie się w danym języku, w tym między innymi osłuchiwanie, nawet jeśli wszystkiego nie rozumiesz (nigdy nie będziesz wszystkiego rozumiał!), jest najlepszym i najłatwiejszym sposobem na naukę języka, a szczególność na luz, automatyczność, posługiwanie się nim bez zastanawiania nad konstrukcją wyrażeń.

Na rynku anglojęczynym masz o wiele większy wybór autorów. I masz ich wcześniej, zanim przetłumaczą na polski. I masz ich często w oryginale, czyli nie tracisz ich dokładnych myśli w tłumaczeniu na inny język. Nieraz nawet sami autorzy czytają własne audiobooki – to jest moc!

A dzieci pieknie usypiają ;) Polskich bajek by słuchały, będąc ciekawe ciągu dalszego. Obcy język to jednostajny bełkot, który doskonale usypia i w ten sposób bez innego dorosłego, z 2- i 4-latkiem spokojnie robię te 160 km.

Aha, no i ważne: nawet jeśli zrezygnujesz z abonamentu, nabyte wcześniej audiobooki są Twoje forever i możesz ich wciąż słuchać w aplikacji Audible.

Ważne nr 2: jeśli zakupiona książka nie sposoba Ci się, a nie przesłuchałeś jeszcze całeś, możesz ją zwrócić i użyć punktu do zakupu innej.

Audible – darmowy miesiąc testowy

Zapisując się na 30-dniową, darmową wersję próbną, otrzymujesz za darmo dostęp do aż 2 audiobooków.

Korzystam, polecam :) Na mojej liście króluje Jordan Peterson.

Kategoria: