Paczka 91 materiałów dot. zdrowia w sprzedaży tylko przez 5 dni

Strona zawiera linki afiliacyjne.

Zapowiadałam Wam nadejście tej Paczki. Braliście ochoczo darmowy plan wprowadzania zdrowych nawyków. Powiedziałam A, mówię i B. Kilka słów o Paczce Zdrowie.

Jestem fanką życiowego DIY, a Wy? Nie biorę kieszonkowego od mamusi, nie polegam na państwie, nie liczę na to, że się mną dobrze zaopiekuje, nie wierzę, że mnie w razie czego wyleczy (raczej doświadczałam odwrotnych sytuacji), nie proszę o emeryturę, o posiłki dla mnie, ani pampersy dla dzieci.

Nie wierzę też, że o moje zęby najlepiej zadba BlendaMed, bo ich interesy są gdzie indziej.

Także na ile mogę na dany moment, biorę odpowiedzialność, biorę me i rodziny życie i sprawy na siebie.

Nie jęczę daj. Nie jęczę źle mnie wyleczyłeś, popraw tylko spier.am, włączam gugla albo pytam ludzi i kurna robię se sama.

Dlatego te różne Paczki mnie odpowiadają. Bo one nie mówią: idź zatrudnij se doradcę finansowego. One mówią ja miałem tyle kredytu i w taki a taki sposób spłaciłem go w takim czasie.

One nie mówią jeśli lekarz wciska Ci coś z mega skutkami ubocznymi, to walcz z systemem, pisz, proś lekarza o inne, śminne, przepisuj ustawy, zbieraj podpisy. One mówią możesz użyć tego i tego, zmieszać, odczekać i brać w takich dawkach, nam pomogło, gwarancji nie dajem, sam se rozumem swym oceń i doświadczeniem, i logiką.

Ta paczka, sprzedawana tylko do 9. września, zawiera 91 materiałów: ebooków, ekursów, nagrań audio, warsztatów, paczek materiałów do druku i pracy w tematyce:

 • alergie (w tym np. wyjaśnienie diety eliminacyjnej i skuteczne walnięcie nią w egzemę)
 • zdrowie alternatywnie (w tym jak zrobić sobie diy vick vapo rub, o ile znacie, ja korzystam ze sklepowego, fajnie że można zrobić samemu oraz wyjaśniona szkodliwość sztucznych fal z poradami, jak je ograniczać)
 • zdrowie umysłowe i mózg
 • choroby przewlekłe
 • dieta i detoks (w tym porady i informacje dot. detosku cukrowego, postu przerywanego, diety keto i niskowęglowodanowej)
 • aktywność fizyczna (zamierzam wziąć się za tytuł No Gym Needed)
 • dom i ogród (jak hodować kurczaki, czyścić dom naturalnie, siać, co by mieć przez cały sezon…)
 • zdrowe dzieci
 • hormony (jak się wspomóc podczas menopauzy, dyskusja o antykoncepcji, reperowanie płodności i Sync Your Life o tym, jak żyć bardziej w zgodzie ze swoim cyklem – to to ja lubię)
 • styl życia
 • odżywianie
 • przepisy (keto, niskowęglowodanowe, sosy, keczupy i musztardy, zielono-wege też, ale nie polecam)
 • sen.

Z Low Carb Family Meals zrobiłam już dwa przepisy. Ja i kuchnia. Ja i nowe przepisy. Ech. Jeśli ja zrobiłam dwa nowe przepisy w ciągu paru tygodni, to znaczy że układ planet jest naprawdę korzystny, a przepisy naprawdę PROSTE, łatwe i szybkie i dające nadzieję, że będą smaczne. Były! Konkretnie to zrobiłam kuleczki mięsne i piersi z kuraka w skórce ze świniaka czyli kurczakowe stripsy (nuggetsy?) w panierce z boczku. (może wstawię foto? mam. ale wiecie, przesłać na kompa, zmniejszyć, wgrać na stronę vs. dłużej pospać lub zjeść kolację – to poważny dylemat)

Ze dwa czy trzy teksty temu nabijałam się z pani, która wydała ebook o eko sprzątaniu domu. Możemy jeszcze to pocisnąć? Myślałam, że to kosztuje 6 dych, a kosztuje osiem. Osiemdziesiąt polskich pln by dowiedzieć się, jak nie kupować domestosa. No nie idź do sklepu i nie kupuj. A jak myć dom bez domestosa streściłam Wam dwa czy trzy teksty temu w czterech czy pięciu zdaniach. Ocet za złotówkę, soda za nie wiem ile, ewentualnie płyn do naczyń, pińć złociszy na rok. No i woda w kranie. Kto chce się poczuć bardziej ą ę wali do tego olejka eterycznego albo osiem i już, macie, a 8 dych w kieszeni.

Także jeśli oprócz planu ćwiczeń bez siłowni, przepisów zdrowych, czy za zdrowe uważacie keto, low-carb czy same roślinki, grubej wiedzy odnośnie fal elektrycznych, mikro, wifi i komórkowych, i tego wszystkiego co w punktach powyżej, i w liście tytułów na tej stronie, chcecie jeszcze 2 ebuczki o zdrowym sprzątaniu (w sumie 91 materiałów), to musicie dać $37, czyli na dzisiaj jakieś 145 złociszy (dodaj ewentualnie przewalutowania czy inne opłaty banku albo płać PayPalem). W porównaniu z 80 złociszami za ebuk o occie z sodą, wodą i zapaszkami, to chyba dobrze wygląda.

Jeśli ktoś zainteresowany, śmigaj na stronę produktu, tam są i techniczne info, i FAQ, choć wszystko proste jak drut, co fale elektromagne robi.

Tak serio: czy te materiały poprawią Wasze zdrowie? Zależy czy coś zrobicie z tą wiedzą.

Ale zawsze to macie taką bibliotekę, BIBLIOTEKĘ za około 145 złociszy, do której możecie sięgnąć zawsze, gdy urodzi się w Was jakaś potrzeba (ugotowania czegoś bez nabiału), pragnienie (aromaterapii lub ogródka) albo zwyczajny katar czy ból pleców.

Macie bodajże pół roku na ściągnięcie materiałów na swój dysk i korzystacie z nich forever.

Sprzedaż tej Paczki kończy się 9. września o amerykańskiej północy.


Jeśli lubisz moje teksty, zapisz się na otrzymywanie info o nowych na maila.
A jeśli uwielbiasz moje teksty, kup mi ciastko.