Wielu ludzi wierzy w to, że żyjemy w kolejnych ciałach, życie po życiu. Ja żyję wiele żyć w tym jednym ciele. Właśnie rozpoczęło się kolejne.

Stąd też mocne przewietrzenie bloga. Zostawiłam tylko kilka tekstów.

Po pierwsze dlatego, że palenie mostów jest bardzo moją cechą. Nie chcę czytać listów od poprzedniej mnie, nawet jeśli moja przeszłość była dobra, a słowa mądre i życiodajne. Najbardziej życiodajne jest to, co mogę robić tu i teraz.

Po drugie wierzę, że stare słowa były dobre dla starych czasów. Jeśli czytam coś zachwycającego, w pierwszym odruchu chcę to zapisać na później. Okazuje się, że później dany materiał mnie tak bardzo nie interesuje. Nie dociera do mnie. Cudowne słowa, myśli, teksty są nam potrzebne w danym momencie. Nie potrafię drugi raz przeczytać książki, nawet jeśli ją lubię i wciąż zgadzam się z jej treściami.

Ku pamięci:

12 Daj sobie szansę na nowy początek, a stare słowa są dla starych czasów - blog Pani Strzelec o świadomym życiu

Po trzecie: życie jest banalne. Dzięki czyszczeniu dzisiaj mogę znowu pisać o minimalizmie, macierzyństwie, przedmiotach, ciele, pieniądzach, ubraniach. Przecież na tym blogu nie ma tekstów o ubraniach!

Odświeżam. To będzie jeszcze bardziej mój miejsce. Teksty będą bardziej treściwe: przemyślane, samo sedno, tylko najważniejsze słowa. Tak to dzisiaj widzę.

Ku pamięci:

13 Życie jest banalne - blog Pani Strzelec o świadomym życiu


co czyta pani strzelec

Otrzymuj email o publikacji nowych artykułów.
Wpisz swój adres email: