naturalne kosmetyki na lato - blog Pani Strzelec

Zrób sobie naturalne kosmetyki na lato – 5 przepisów dostępnych do 31.05

Strona zawiera linki afiliacyjne.

Robię sobie przerwę od namiętnego, porządnego blogowania i już widzę, jak bardzo tego potrzebowałam i że z tej przerwy, dzięki spojrzeniu z zewnątrz, z perspektywy, wyciągnę wnioski i będą dobre efekty.

Dlatego tylko szybkie info.

Do 31. maja przez ten link możecie zapisać się, aby za darmo otrzymać przepisy na 5 naturalnych kosmetyków, by zadbać o skórę latem (poparzenia słoneczne, przegrzania, ugryzienia…).

Do tego video do każdego przepisu.

Do tego info o tym, na które olejki eteryczne trzeba uważać latem, by nie zaszkodzić skórze.

Materiały są anglojęzyczne, ale co to dla Was! To tym lepiej dla Was.

Ja sama uwielbiam grzebać w anglojęzycznym Internecie. Bo jest większy, to jedno. I bo jest różnorodny – to przede wszystkim.

Polskie społeczeństwo jest mocno jednorodne, przez co trudno nam nie tylko wybierać nieschematyczne drogi przez życie, ale nawet o tych drogach pomyśleć, że mogą istnieć, że mogą być możliwe.

Ot, zacznijmy od takiego drobiazgu jak to, że kocham światło, nie lubię dodawać sobie roboty, więc nie mam firanek… Ale nie mam jako jedyna w bloku! Mało kto lubi tak „odstawać”.

A w takich USA macie wszystko. U nas rodzin nieposyłających dzieci do szkół jest… maksymalnie kilkaset. W Stanach + Australii + Nowej Zelandii + UK + może Kanadzie – miliony? Setki tysięcy na pewno. Łatwiej „wsród nich” poczuć się normalnym z edukacją domową (czy jakimkolwiek innym odchyłem ;) ) niż czerpiąc informacje tylko w języku polskim.

I tak w setkach innych spraw. Jeśli wymyśliłeś coś nieszablonowego, co chciałbyś zrealizować w swoim życiu, pewnie ktoś już wcześniej o tym pomyślał, a jest i duża szansa, że zrealizował. Wpisz to w gugla po angielsku i poszerzaj swoją wiedzę!

Do tego, czytając po angielsku, jesteś bardziej na bieżąco. Możesz chwytać atrakcyjne idee i metody od razu, nie czekając aż zostaną przemielone, przepisane i zaadaptowane przez Europę.

Taki np. weganizm u nas dopiero co przebił się do masowej świadomości, a w Stanach już liczba eks-wegan zaczyna przewyższać liczbę wegan. Oni przekonali się na swoim zdrowiu, jak wygląda życie na soi i zupach z pokrzywy, i szybko uciekają z tej drogi. Co tam szybko powstałe firmy vege naprodukowały i im nie zejdzie, będą chciały wepchnąć w innych częściach świata.

Także jeśli chcecie mieć pojęcie, co tam kręcą babki w Ameryce, by zdrowo, pięknie i naturalnie pielęgnować siebie i swoich bliskich, łapcie te letnie przepisy kosmetyczne.

Płacicie, jak to w przypadku za darmo w Internecie – swoim adresem email. Później przy pomocy tego maila będą Wam sprzedawać najnowszą, 2019 edycję Paczki Zioła i Olejki Eteryczne. Jeśli ta tematyka Was interesuje, wskakiwałabym w to. Nie ma co czerpać info od dwóch na krzyż osób i dwóch na krzyż firm z Polski, kiedy możemy czerpać z wiedzy tysięcy i więcej kobiet, i z doświadczenia samych twórców Paczek, którzy wiedzą, jak oddzielać niepewne informacje od pewnych. Sama korzystam z ich materiałów, ale jeszcze nie z tych kosmetyczno-zdrowotnych.

Tylko do 31. maja:

naturalne kosmetyki na lato

Jeśli lubisz moje teksty, zapisz się na otrzymywanie info o nowych na maila.
A jeśli uwielbiasz moje teksty, kup mi ciastko.