Pani Strzelec: Możesz wszystko. Sama prawda o Twoich możliwościach w podcaście i na blogu Pani Strzelec, gdzie zajmuję się świadomym życiem

Co byś chciał zrobić? O czym marzysz? Jeśli nie jest to wyprawa na Marsa ani poślubienie Joanny d’Arc, możesz to zrobić. Już. Z marszu.

Wolisz posłuchać?
Podcast Pani Strzelec.

Wiele sytuacji udowadnia mi, że można wszystko, że da się wszystko.

Wychodzi na to, że największym ograniczeniem jest nasza głowa. My sami.

Przykład. Nie jeździsz sama z niemowlakiem samochodem. Nie da się. Może krzyczeć, marudzić. Ale kiedy pojawia się konieczność, że nie ma zmiłuj, musisz, wtedy dajesz radę, robisz to tak po prostu, a dzidzia nie marudzi.

Wklej tu sobie dowolny inny przykład czynności, której nie wykonasz, bo jakieś tam okoliczności, czas, zmęczenie, ciśnienie… Ale kiedy sytuacja przyciśnie, dajesz radę to zrobić.

A jeśli chcesz to wykonywać częściej niż tylko wtedy, kiedy sytuacja wymusza, warto by przyjrzeć się przyciskaczowi. Wiesz już, że fizycznie da się to zrobić, bo kiedy sytuacja przyciśnie… Więc jeśli ci na tym zależy i chcesz to robić, sam siebie przyciskaj. No przyciskaj. I już robisz to, co chcesz.

Eckhart Tolle całą swoją karierę i nauczanie zaczął od odkrycia, że jest nas dwóch (ja nie mogę ze sobą wytrzymać). I na pewno coś w tym jest.

Ku pamięci:

8 Możesz wszystko - blog Pani Strzelec o świadomym życiu

Artykuł po raz pierwszy opublikowany w maju 2015.


co czyta pani strzelec

Otrzymuj email o publikacji nowych artykułów.
Wpisz swój adres email: