Darmowe materiały dla obieżyświatów (rejestracja do 12. lipca)

Strona zawiera linki afiliacyjne.

Obiecałam, więc przychodzę tu grzecznie i dzielę się linkiem.

Darmowy kurs online, złożony z 7 nagrań video i workbooka. Kurs dotyczy wyjazdów za granicę i podpowiada, jak zrobić to taniej. Większość materiału video dotyczy porad na konkretne państwa poszczególnych kontynentów. Do tego świetne materiały pdf z informacjami o wiekszości państw: na ile łatwo się tam podróżuje, na ile tanio/drogo, co tam można zobaczyć, kiedy jest najlepszy sezon, jak z wizami.

Także jeśli tak dorobiliście się w Polszy, że już nie wiecie: Malta, Tokio czy Singapur, to zapraszam ;)

Swoją drogą, Polsza została oznaczona jako łatwa do podróżowania i droga. Droga. I to mówio już ludzie z zagramanicy. Weźcie chłopów swych aktywujcie, bo nas naprawdę ciśnie ta władza, nie uczyly w szkole, jak powstania robić?! Czas na to. A, sorki, nie mamy broni :D

Wracając do ładniejszych widoczków: kobieta, która opracowała te materiały jest mamą 5 dzieci i to oni z mężem stworzyli Ultimate Bundles, sprzedające paczki tematycznych materiałów. A założyli tę działalność, by dofinansować swoją podróż dookoła świata, z tymi pięcioma dzieciakami. Byli już w ponad 60 krajach, więc wiedzą, co robią.

Jeśli ktoś zainteresowany światowymi poradami podróżowymi, link jest tutaj. Podajecie maila i materiały macie za darmo.

Rejestracja kończy się 12. lipca o północy w Amełyce, czyli macie czas do naszej 6 rano w sobotę.


Jeśli lubisz moje teksty, zapisz się na otrzymywanie info o nowych na maila.
A jeśli uwielbiasz moje teksty, kup mi ciastko.