Kroki do zdrowszego stylu życia – fajne i za darmo, już tylko dzisiaj

Strona zawiera linki afiliacyjne.

Ostatni raz przypomnę Wam o możliwości dostania na maila zestawu do budowania zdrowych nawyków.

Macie tam szczegółowe i na ogół proste kroki do budowania opisanych tam 12 nawyków, ale i pusty arkusz do uzupełnienia swoimi pomysłami na nawyki i kroki do nich.

Każdy nawyk, jak na przykład zdrowszy sen, nauczenie dzieci zdrowszego jedzenia, doprowadzenie układu trawiennego do lepszego stanu, stan umysłu itd., rozpisany jest na 5 prostych kroków, które wykonujemy codziennie, zaznaczamy na arkuszu i tak mamy nadzieję, że nawyk i jego korzyści się w nas zakorzenią.

Pierwszy arkusz czyli porady jak uzdrowić swój sen, jak dla mnie wyglądają bardzo sensownie!

A po co Wam przypominam? A nie wiem. Ta darmoszka jest wstępem do sprzedaży zaje świetnych materiałów dot. zdrowia (nie alopatycznego) w zaje cenie. I ja wiem, że ja tu raczej niczego nie sprzedam :D Wiem to po poprzednikach Paczkach, o których tu informowałam. Z tego bloga, z Polszy najwięcej ludzi zagląda i bierze darmoszki, ale kupują tylko ludzie z drugiej strony globu, mimo że do mniejszej ich liczby mam dostęp.

Cóż, nie walczę z faktami, po prostu tam jest mnie teraz więcej niż tu. Mąki na racuchy za Wasze miłe maile nie kupię.

No ale bierzcie, częstujcie się, korzystajcie i zobaczcie, jak to się robi w Hameryce. Zestaw ekursów, ebuków, webinarów itp. warty $ kilka k, gdyby je sprzedawać wg cen wpisanych przez autorów, sprzedawany jest za $ bodajże 37.

Niech ktoś zrobi to w Polsze :D

KLIK PO DARMOWE ARKUSZE DO ŚLEDZENIA ZDROWYCH NAWYKÓW (tylko do końca piątku 30.08 wg czasu USA)


Jeśli lubisz moje teksty, zapisz się na otrzymywanie info o nowych na maila.
A jeśli uwielbiasz moje teksty, kup mi ciastko.