Adwent, Black Friday bezprzedmiotowo i 15 nowych tekstów od PS

Sądzę, że nawet niezależnie od wiary, ludzki człowiek od czasu do czasu potrzebuje takiego czasu innego, specjalnego, czasu zadumy.

Może człowiek chciałby siąść w Boże Narodzenie do potraw, spotkań, wyprasowanych koszul i dziwnych prezentów jakiś taki bardziej… godny, oczyszczony, po-zadumiony.

Po to jest Adwent. Żeby zwolnić (pomimo czyszczenia szafek, odkurzania choinek i szalonego pichcenia), żeby zająć głowę także czymś głębszym niż w codziennym pośpiechu. Kiedy, jak nie w te późno-jesienne ciemnice?

Ja jestem tą osobą, która zawsze budziła się trzy dni przed Wigilią z pragnieniem tego specjalnego przeżycia, z żalem, że jakby już po ptokach i z obiecywaniem sobie że za rok na pewno.

Wszystkim z podobnymi skłonnościami przypominam: Adwent zaczyna się 1. grudnia, czyli już jutro.

Black Fridayowe obniżki od Ultimate Bundles

Jeśli ktoś miałby ochotę na materiały do studiowania Biblii, wzrastania w życiu modlitewnym i układania codziennych spraw po Bożemu, do 3. grudnia można nabyć Paczkę ebooków, ekursów i materiałów do druku pod tytułem Invest in Your Faith. Za jedyne $7, z 30-dniową gwarancją satysfakcji, ale w sprzedaży tylko do 3. grudnia.

Ultimate Bundles przygotowali też Paczkę Self Care, a w niej sposoby i plany na zadbanie o swoje ciało i psyche: od skóry, płodności, hormonów, zdrowia, przez utratę wagi po budowanie funkcjonalnej garderoby. $11.97, też do 3. grudnia.

Dwie powyższe, jeśli kupowane razem, możecie dostać za $15.

A Paczka, ciesząca się największym zainteresowaniem czytelników PS, czyli ta o finansach, do 3. grudnia przeceniona jest z $49.97 na $37.

Wszystkie Paczki mają 30-dniową gwarancję satysfakcji, som po angielsku, a płaci się kartą lub PayPalem.

Piętnaście prezentów od PS

W ostatnim czasie opublikowałam sporo tekstów, nie tutaj. Sporo z nich może pasować do kobiecej, adwentowej zadumy, a kilka do męskiej potrzeby obsypywania lubej swej prezentami.

Proszę bardzo:

Udanego grudnia!


Jeśli lubisz moje teksty, zapisz się na otrzymywanie info o nowych na maila.
A jeśli uwielbiasz moje teksty, kup mi ciastko.