Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Strona zawiera linki afiliacyjne.

About

Ta strona czeka na aktualizację :)

Póki co, szybko się przedstawię. Mam na imię Ula, jestem żoną, mamą, byłą oficjalnie przedsiębiorczynią w tym poranionym kRaju, wciąż przedsiębiorczym duchem, panią domu i zodiakalnym Strzelcem (albo i nie, bo i tu są nowe teorie).

Piszę sporo o… normalnym życiu. Prostym, spokojnym. Wskazuję na warstwy, które są nam niepotrzebne, a po zdjęciu których może nam być w życiu lżej i wolniej. Minimalizm, macierzyństwo, slow life, zdrowie, na-chłopski-rozumowość, życie poza schematem.

Staram się, żeby było tu miło, przyjemnie, żebym potencjalnie ciągnęła was i siebie w górę tym miejscem. Ale w życiu jest i yin i yang, więc czasem też narzekam, sączę jad i obrażam. Nie żeby komuś w twarz napluć, ale po prostu… Strzelce są szczere do-bó-lu.

Kim nie jestem?

Autorytetem. Jeśli się ze mną zgadzasz w wielu kwestiach – super. Ale nadal używaj swojego mózgu, myśl samodzielnie.

Mogę się mylić. (Jestem blondynkom.)

Ty możesz być na innym etapie drogi niż ja (o ile w ogóle jesteśmy na podobnej drodze). Możesz być sporo za mną i przez to pewnych spraw zupełnie nie rozumieć albo nawet sobie nie wyobrażać. A może jesteś o wiele kroków dalej niż ja, więc moje myśli wydają ci się naiwne lub płytkie.

Myśl sam.

Mogę się mylić.

A mogę po prostu pisać coś dla samej frajdy składania słów i myśli.


Blog Pani Strzelec wymieniany jest w spisach polskich blogów z zakresu minimalizmu i prostego życia, a także włączony do inicjatywy podcytatem.pl.

W mediach

Wysprzątaj i żyj szczęśliwie! – rozmowa z Moniką Głuską-Durenkamp dla magazynu Allegro.


Otrzymuj email o publikacji nowych tekstów Pani Strzelec.
Wpisz swój adres email:

Kontakt


Pani Strzelec is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for sites to earn advertising fees by advertising and linking to amazon.com.